Konfiguracja stacji roboczych

Specjalizujemy się w konfiguracji stacji roboczych do profesjonalnego zastosowania BIM/CAD oraz do wizualizacji graficznych. Komputery budujemy w oparciu o rozwiązania firmy HP, dostosowując je do konkretnych zastosowań.

Stacje robocze konfigurujemy w sposób kompleksowy – od wykonania projektu, poprzez dostawę sprzętu, instalację Windows oraz niezbędnego oprogramowania, aż po jego konfigurację. Sprawdź nasz cennik usług informatycznych i przekonaj się, że profesjonalne wsparcie IT nie musi być drogie. Na życzenie naszych Klientów dostarczamy zarówno typowe, jak i najbardziej niestandardowe rozwiązania sprzętowe oraz programowe – wszystko w celu optymalizacji wydajności i kosztów pracy na stanowiskach roboczych.

Cennik

Popularne usługi

# Usługi Cena Opis
1 Instalacja oprogramowania 70-150 Instalacja systemów operacyjnych, pakietów biurowych, oprogramowania specjalistycznego, sterowników, usług systemowych.
2 Zabezpieczenia komputera 50-100 Audyt bezpieczeństwa, skanowanie antywirusowe/antimalware, instalacja oprogramowania antywirusowego, certyfikaty bezpieczeństwa, bankowość.
3 Kopie zapasowe 50-100 Kopie zapasowe stacji roboczych, serwerów plików, wybranych danych, kopie zapasowe w chmurze
4 Helpdesk 50 Całodobowa pomoc

Komputer zawiesza się? Nie możesz pracować?

Pomożemy ci wrócić do pracy. Szybko i profesjonalnie.