Trzy główne cechy,

które wyróżniają nas na tle konkurencji

1.Zaufaj naszemu doświadczeniu

 Nasi pracownicy od prawie dziesięciu lat współpracują z firmami projektowymi, udzielając im wsparcia z zakresu technologii komputerowych.

Rozwój technologiczny w przemyśle komputerowym następuje bardzo szybko, dzięki czemu tworzone są coraz nowsze narzędzia usprawniające pracę projektantów i grafików. Umiejętne przygotowanie stacji roboczej, która będzie platformą sprzętową do uruchamiania oprogramowania BIM/CAD jest w tym momencie kluczem do sukcesu.
Jesteśmy w stanie zwiększyć produktywność zespołów projektowych o 40%, co przekłada się na skrócenie terminów lub optymalizację wykorzystania czasu pracowników.

Doświadczenie nabyte przy konfiguracji i zarządzaniu wydajnymi stacjami roboczymi umożliwia nam odpowiedni dobór sprzętu i oprogramowania do najróżniejszych potrzeb – czy to zwykłej pracy biurowej, edycji materiałów wideo, czy też innych zastosowań. Nie zawsze najdroższy komputer oznacza najlepszy wybór.

2.Szybki czas reakcji

Cenimy twój czas, bo wiemy, że sprzęt komputerowy jest narzędziem do wykonywania zadań

Nasze usługi całkowicie odciążają od problemu niedziałającego sprzętu komputerowego. Istotą naszej pracy jest wykrycie i wcześniejsze usunięcie problemu, zanim spowoduje on usterkę. Nasi klienci cieszą się bezawaryjną pracą infrastruktury komputerowej, a dodatkowo mają pewność, że wykorzystują cały potencjał zakupionego sprzętu.

Problemy wirusów, zwalniających z czasem komputerów, czy braku kopii zapasowej przechodzą do historii, a użytkownik może się w pełni skupić na wykonywanej pracy. Czas naszej reakcji to średnio 120 minut, doradzamy telefonicznie, a dużą część zgłoszeń jesteśmy w stanie usunąć zdalnie. Zapewniamy także sprzęt zastępczy na czas wykonywanej naprawy.

3. Elastyczność

Dopasowujemy nasze usługi całkowicie do potrzeb klienta.

Nie sprzedajemy pakietów zbędnych usług, nie wciskamy zbędnych rozwiązań – szanujemy wybór naszych klientów i słuchamy tego, co mówią. Współpracując z nami zapewnisz sobie spokój.

Dysponujemy zespołem pracowników tak, aby powierzone nam zadanie wykonać szybko, dzięki czemu nasi klienci otrzymują usługę skrojoną na miarę swoich potrzeb.